Tatrzański Związek Narciarski

FIS Cup w Rasnovie: Dwie Polki w "10"

Dwie reprezentantki Polski zajęły lokaty w czołowej "10" sobotnich zawodów FIS Cup w Rasnovie. Na dziewiątym miejscu uplasowała się Wiktora Przybyła, która uzyskała 66 oraz 67 metrów. Tuż za nią znalazła się Paulina Cieślar, która oddała skoki na odległość 67 oraz 60,5 metra. Zwycięstwo odniosła reprezentantka gospodarzy Daniela Haralambie.

FIS Cup w Rasnovie: Pierwsze podium Niżnika

Najlepszy w karierze wyniki osiągnął dzisiaj Adam Niżnik, który po raz pierwszy stanął na podium w zawodach FIS Cup w Rasnovie. Podopieczny Wojciecha Topora na skokach na odległość 93 oraz 93,5 metra wywalczył drugie miejsce. Lepszy od Polaka był tylko Austriak Markus Rupitsch, a podium uzupełnił Japończyk Yuto Nakamura.

FIS Grand Prix w Hakubie: Życiowy wynik Stękały

Biało-czerwoni sukcesem zakończyli starty w zawodach FIS Grand Prix w Hakubie. Życiowy wynik w zawodach tej rangi osiągnął Andrzej Stękała, który po skokach na odległość 125 oraz 122,5 metra zajął ósme miejsce. Lokatę za nim uplasował się Klemens Murańka, który uzyskał 126 oraz 121,5 metra. Natomiast znów bezkonkurencyjny okazał się Japończyk Ryoyu Kobayashi, który z wielką przewagą wygrał sobotni konkurs.

FIS Grand Prix w Hakubie: Wąsek tuż za podium!

Paweł Wąsek osiągnął dzisiaj najlepszy w karierze wynik w zawodach FIS Grand Prix. Podopieczny Macieja Maciusiaka uplasował się tuż za podium i w piątkowym konkursie w Hakubie wywalczył czwarte miejsce. Całe podium zajęli Japończycy. Bezkonkurencyjny był Ryoyu Kobayashi, a tuż za nim uplasowali się Yukiya Sato i Keiichi Sato.

Letni Puchar Bieszczadów - wyniki

W sobotę, 17 sierpnia 2019 roku w Zagórzu rozegrany został Letni Puchar Bieszczadów w skokach narciarskich oraz kombinacji norweskiej, który jednocześnie był Mistrzostwami Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego w tych dwóch dyscyplinach. Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów.

Puchar Wójta Gminy Wilkowice - komunikat organizacyjny

W sobotę, 24 sierpnia 2019 roku na skoczniach w Bystrej rozegrany zostanie konkurs skoków narciarskich o Puchar Wójta Gminy Wilkowice. Będą to kolejne tego lata zawody z cyklu "Nadzieje Beskidzkie", a organizatorem tego konkursu jest klub LKS Klimczok Bystra.